Pierwsze warsztaty z cyklu „Z celem” w Gdańskim Liceum Ogólnokształcącym

2026-06-01

Pierwsze warsztaty z cyklu „Z celem” w Gdańskim Liceum Ogólnokształcącym

Pierwsze warsztaty z cyklu „Z celem” w Gdańskim Liceum już za nami! 🎯🎨Odwiedzili nas uczniowie SP 19 oraz SP 56.

To było niezwykle kreatywne i pełne emocji spotkanie. Czego się dowiedzieliśmy i co robiliśmy?

• Odkrywaliśmy świat emocji i sprawdzaliśmy, jak ogromny wpływ mają na nas kolory. 🌈

• Poznaliśmy haft kaszubski oraz ukrytą w nim symbolikę barw. 🌾📐

• Przelaliśmy nasze uczucia na płótno – po refleksji nad własnym samopoczuciem, każdy z nas mógł wyrazić siebie podczas malowania. 🖌️✨

Wielkie podziękowania należą się naszym niezastąpionym wolontariuszkom, które wspierały uczestników na każdym kroku! 🙌❤️

 

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych

Fundusz Akumulator Społeczny

Narodowy Instytut Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Rządowy Program #Fundusz Młodzieży 

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół
Gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego

  sekretariat@glogdansk.pl

  (58) 346 39 66

  +48 505 499 660

nr konta bankowego:
30 1160 2202 0000 0000 3156 3482

© Copyright Stowarzyszenie Przyjaciół GLO 2023